W dniach 12-13 września 2022r. wzięliśmy udział w misji gospodarczej Powiatu Pilskiego

W dniach 12-13 września 2022r. wzięliśmy udział w misji gospodarczej Powiatu Pilskiego na targi  AMERICAS FOOD & BEVERAGE SHOW w Miami (USA). AF&B Show to wydarzenie zapewniające wgląd w kluczowe trendy i najlepsze praktyki w branży oraz miejsce spotkań decydentów i kupujących ze wszystkich sektorów przemysłu spożywczego.

W dniach 18-19 sierpnia 2022r. wzięliśmy udział w szkoleniach

W dniach 18-19 sierpnia 2022r. wzięliśmy udział w szkoleniach prowadzonych przez Agencję Promocji Zagranicznej KONEKTgroup, przygotowujących naszą firmę do ekspansji eksportowej na rynki zagraniczne.  

GOLD LION Sp. z o.o na targach CEBIT ASEAN Thailand

W dniach 27-29 listopada 2019 r. nasza firma wzięła udział w targach CEBIT ASEAN Thailand 2019 gdzie zaprezentowała swoją ofertę na stoisku regionalnym Województwa Wielkopolskiego.

SOLAR POWER INTERNATIONAL w Salt Lake City (USA)

W dniach 23-26 września 2019 r. wielkopolskie przedsiębiorstwa prezentowały swoją ofertę na stoisku regionalnym Województwa Wielkopolskiego na targach SOLAR POWER INTERNATIONAL w Salt Lake City (USA).

Nasi przedstawiciele wraz z innymi wielkopolskimi firmami miała okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w światowej energetyce ze źródeł odnawialnych.

 

Warsaw Humanitarian Expo - Targi pomocy humanitarnej i rozwojowej

W dniach 11-13 czerwca nasza firma wzięła udział w Warsaw Humanitarian Expo - Targi pomocy humanitarnej i rozwojowej.

Moda na współpracę z organizacjami międzynarodowymi

W dniu 5 grudnia 2018 r. przedstawiciel naszej organizacji wziął udział w konferencji organizowanej przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii MODA NA WSPÓŁPRACĘ Z ORGANIZACJAMI MIĘDZYNARODOWYMI.

GOLD LION na targach EXPOCOMER 2019 w Panamie

W dniach 27 do 30 marca br. nasza firma prezentowała swoja ofertę podczas targów EXPOCOMER 2019 w Panamie.

Targi Foodexpo 2018 Wietnam

W dniach od 14 do 17 listopada przedstawiciele naszej firmy gościlii na targach Foodexpo 2018 w Wietnamie. Byliśmy tam wraz z innymi przedstawicielami firm z Wielkopolski.

FOODEX JAPAN 2018

W Japonii  w mieście Chiba należącym do obszaru wielkiej aglomeracji zwanym Wielkim Tokio skupiającym  37,9 mln mieszkańców, odbyły się 43. targi FOODEX JAPAN 2018, które są największą wystawą w Azji poświęconą żywności.

Wielkopolska na Międzynarodowych Targach Hawańskich 2017

W dniach 30 października – 3 listopada br. wielkopolskie firmy prezentowały swoją ofertę na stoisku regionalnym Województwa Wielkopolskiego podczas 35. edycji Międzynarodowych Targach Hawańskich (Feria Internacional de la Habana, FIHAV 2017): CAMELEO Sp. z o.o Sp. k.; Fabryka Maszyn Spożywczych SPOMASZ Pleszew S.A.; LTB Engineering & Consulting Sp. z o.o.; Grenolab Sp. z o.o.; Fundacja Edukacja Plus; QUANTUM Sp. z o.o.; IVI Sp. z o.o.; Gold Lion Sp. z o.o.; INTREX Sp. z .o.o.; eN-TANK Niemiałkowski Sp. j.;
C-BORG  COMPANY Sp. z o.o. SKA.